Ky është urimi i Rexhep Selimit për Vitin e Ri

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka uruar ndërrimin e moteve me anë të një shkrimi të shkurtër të publikuar në rrjetin social “Facebook”.Selimi ka uruar që ky vit të jetë një vit i mbarë për të gjithë, dhe siç shihet nuk e ka futur këtë urim te tij në politikë ashtu siç kanë bërë shumë deputet të tjerë.Ky është shkrimi i tij i plotë:

“Miqt e mi,Gëzuar Vitin 2018!Qoftë një vit i mbarë për të gjithë ju dhe familjet tuaja.Gëzuar!”, ka shkruar Selimi në llogarinë e tij në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *