A e dini se kjo prezantuese e lajmeve është gruaja e Sheqës te ‘Stupcat’ (FOTO)

Mensur Sfarqa tash e një kohë të gjatë është pjesë e skeçit më të njohur vendor ‘Stupcat’, shkruan Gazeta Blic.Ai është bashkuar para disa viteve me grupin, i cili atëherë përbëhej nga Vedat Bajrami dhe Osman Azemi e disa të tjerë që prezantoheshin në ca pjesë.Kështu me rolet prej më të ndryshmeve dhe trajtimin e ngjarjeve të shumta, arritën të bëhen ndër më të pëlqyerit.

Por, pos jetës profesionale ‘Axha Shneq’ , për të gjithë ata që nuk e kanë ditur është i martuar me prezantuesen e lajmeve në ‘Klan Kosova’, Mjellma Pallaskën.Ka disa vite që dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë, madje çifti janë prindër të një fëmije dhe janë një familje tejet e kompletuar./GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *