E pa pritur!, avokatja shqiptare publikon foto në rroba banjo sa si del ‘pjeshka’

Shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Redona Kocin, që shumë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë. Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.E në fotografinë e fundit që ka publikuar, modelja Koci ka marrë gjithë vëmendjen e fansave të saj, me këto rroba banjo seksi Redonës përpak sa si del ‘pjeshka’./GazetaBlic.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *