Harrojeni Gentën, e ëma e saj ju lë pa fjalë (FOTO)

Tashmë të gjithë e njohim si këngëtaren më atraktive të skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic.Fjala është për Genta Ismajlin e cila me energjinë dhe pozitivitetin që ka sjellë tek publiku shqiptar ka arriti të fitojë zemrat e shumë fansave.Përveç karrierës profesionale të bujshme, Genta Ismajli ka shumë dashuri edhe për familjen e saj e cila publikon imazhe të llojllojshme herë me nënën, e madje edhe me motrat e saj.
Në disa imazhe që “Gazeta Blic”, ju sjellë këngëtarja nga Gjilani është me nënën e saj, ku siç duket e ëma po ia kalon të bijës me pamjen e mrekullueshme dhe sharmin që ka.

Ndryshe, Genta nuk lë anash as projektet muzikore, këngën e fundit e ka lansuar ‘Dy dashni’, para 5 muajve që ka marrë 17 milionë klikime./GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *