Koha kur Nysret Muçiqi dhe Merita Spahiu ishin të ri, ja sa bukur dukeshin (FOTO)

Nysret Muçiqi dhe Merita Spahiu janë këngëtarët më të dashur të skenës tonë muzikore, shkruan Gazeta Blic.Me një karrierë të bujshme profesionale dhe me këngë tejet të pëlqyera që në fillim janë admiruar dhe çmuar nga fansat e tyre. Madje, këngët vazhdohen të ndëgjohen edhe sot.Përveç karrierës profesionale, ata njihen si çift që kanë krijuar lidhjen e tyre moti, padyshim që janë çift për tu marrë lakmi.

“Gazeta Blic” ka përzgjedh disa imazhe të ju rikujtoj kohën kur ata ishin të rinjë e madje dukeshin tejet të lumtur dhe simpatikë.

Ata shquhen për potpuritë që kanë kënduar së bashku gjatë viteve 1995./GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *