Ky kryetar i komunës po merr pjesë në takimin e Vetëvendosjes

Albin Kurti i ka mbledhur anëtarët e degëve dhe strukturat e Lëvizjes Vetëvendosje për të prezantuar platformën e tij. Në këtë takim po merr pjesë vetëm një kryetar komune.Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka është i vetmi nga tre kryetarët e komunave të Lëvizjes Vetëvendosje që është pjesë e këtij takimi.Shpend Ahmeti ndodhet në Tiranë me punë zyrtare, ndërsa kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati gjatë kësaj jave njoftoi dorëheqjen nga Lëvizja Vetëvendosje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *