Prezantuesja e sportit çmend me të pasmet e mëdha!

Është njëra nga prezantueset më ‘in’ shqiptare, shkruan Gazeta Blic.Bëhet fjalë për Ilda Bejlerin e cila nuk lë ditë pa u komentuar në shtypin rozë, e më së shumti për paraqitjet e zjarrta të saj. Në rrjetin social ‘Facebook’, është mjaft aktive e cila publikon imazhe të llojllojshme, duke mos munguar ato provokuese.E çka na bie në sy më së shumti janë të pasmet e mëdha dhe fiziku mëse i formësuar, që do e kenë lakmi shumë artiste tjera. Këto të fundit, thjesht nuk lënë vend as për imagjinatë.
Shikoni imazhet e mëposhtme. /GazetaBlic./

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *